Напередодні Великодня чотири родини отримали подарунки від "Благодійного фонду "Лав". ВІДЕО

Напередодні Великодня чотири родини отримали подарунки від "Благодійного фонду "Лав". ВІДЕО

Завдяки благодійникам здійснилися мрії чотирьох родин.

Про щасливу подію розповів на своїй сторінці у Фейсбук голова правління у Житомирська міська дитяча громадська організація "Все робимо самі" Богдан Купчинський.

"Сьогодні в мене був дуже важкий, але радісний день. Більшість родин, якими ми опікуємось, мають ті чи інші потреби. Потім про ці потреби я розповідаю нашим спонсорам, партнерам, які втілюють різні мрії родин у реальність. Напередодні Православного Воскресіння Господнього нам вдалося здійснити мрії чотирьох родин завдяки Голові БО "Благодійний фонд "ЛАВ" Анжеліці Лабунській.


Про ці родини я можу розповідати годинами, адже я живу їхніми проблемами та задля вирішення проблем родин. 
Просто радію з того, що Іван Рибчинський матиме власний диван і не буде більше спати на матраці. Родина Карпельових також має тепер класний і новий диван. Катерина Костриця матиме щасливе дитинство, адже має тепер горний велосипед і буде катати на ньому своїх менших братиків. Родина Дем'янець має нову пральну машину, щоб мамі було більше часу приділяти увагу Марійці.


Я, безмежно вдячний за допомогу у здійсненні мрій родин - голові БО "Благодійний фонд "ЛАВ" - Анжеліці Лабунській за відкрите серце до проблем людей, які потребують нашого милосердя".

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up