На Житомирщину прибули підопічні Комишівського психоневрологічного інтернату, що був розташований на Донеччині

На Житомирщину прибули підопічні Комишівського психоневрологічного інтернату, що був розташований на Донеччині

Так склалося, що інтернатні заклади чомусь першими опинились під вогнем російських окупантів. Єдиним шансом на порятунок для людей, які жили в них стали «зелені коридори».,- пише Життомирська ОВА

Соціальні заклади Житомирщини знову стали прихистком для найбільш незахищених громадян України – людей які потребують особливого догляду. Днями до нашої області прибули підопічні Комишівського психоневрологічного інтернату, що був розташований на Донеччині. Практично із зони бойових дій евакуювали понад 90 пацієнтів, які зараз вже перебувають у безпеці у відповідних закладах на Житомирщині.

До війни у цьому закладі на Донеччині перебували близько 335 пацієнтів – це люди похилого віку, люди з інвалідністю, деякі з них не можуть самостійно пересуватися. Як розповідають спеціалісти установи, деякі перебували по декілька годин в укриттях, боячись постійних обстрілів.

Ці фото – нагадування про те, що ворог намагається нищити все на своєму шляху та не робить виключення навіть для таких вразливих людей. Російські війська суттєво пошкодили будівлю інтернату. Вона повністю знеструмлена, без води та теплопостачання. Навіть після евакуації ворог гатив важким озброєнням по спустошеній будівлі й створив вирву, глибиною 3 метри.

Від початку війни Житомирщина стала прихистком для десятка соціальних закладів, які опікуються людьми, що потребують особливого догляду. У червні ми відправили додому підопічних Бородянського інтернату, які переховувалися на Житомирщині у самі страшні для селища часи. Зараз в інтернатних закладах області перебувають 260 чоловіків та жінок з Донеччини. Тож наше завдання – забезпечити необхідне лікування і створити їм безпечні та комфортні умови. Підтримуємо тих, хто цього потребує найбільше, допомагаємо Збройним силам України та працюємо задля нашої перемоги!

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up