На Житомирщині знову виявили львівське сміття

На Житомирщині знову виявили львівське сміття
Фото з фейсбуку Лариси Пилипко

Сьогодні вранці в  Баранівському районі працівниками Баранівської міської ради,  Державної екологічної інспекції у Житомирській області та правоохоронцями та території Баранівського сміттєзвалиша виявлено спеціалізований вантажний сідловий тягач – сміттєвоз марки MAN наповнений побутовими відходами, який прибув з м. Львів. Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції у Житомирській області. 

Даному автомобілю вищезазначені працівники завадили здійснити розвантаження Львівського сміття. 
Згідно товарно-транспортної накладної від 05.08.2017 року № 050807 дане сміття мали розвантажити за адресою: Сумська область, Краснопільський район, село Великий Бобрик. 
У водія вантажного автомобіля відібрані пояснення, на даний час з’ясовуються всі обставини справи. 
За останні півтора роки працівниками Державної екологічної інспекції у Житомирській області виявлено та обстежено більше 20 випадків  несанкціонованих місць розміщення та видалення твердих побутових відходів, які були завезені з м. Львів. 

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Свавілля директора будинку-інтернату в с. Потіївка: у вихованців закладу відбирають частину державного житла Свавілля директора будинку-інтернату в с. Потіївка: у вихованців закладу відбирають частину державного житла
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up