На Житомирщині відкрили новий протитуберкульозний диспансер

На Житомирщині відкрили новий протитуберкульозний диспансер

Вчора, 24 серпня, в рамках відзначення 25-ї річниці незалежності України у Новограді-Волинському відбулося урочисте відкриття нового приміщення протитуберкульозного диспансеру, який в повній мірі відповідає вимогам сучасного закладу надання медичних послуг населенню.

Міський голова Віктор Весельський зазначив: «Міська влада завжди турбувалася про покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, впровадження нових методик діагностики та лікування. Так у цьому році додатково з міського бюджету виділено на функціонування закладів охорони здоров’я 15 млн грн, відкрито 2 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. І сьогодні після реконструкції ми відкриваємо приміщення для лікування соціально-небезпечних хвороб. А це захворювання, що зумовлені переважно соціально-економічними умовами, які приносять шкоду суспільству і вимагають соціального захисту людини. Саме до таких хвороб відносяться: туберкульоз, венеричні захворювання, алкоголізм, наркоманія».

 

Головний лікар міськрайТМО Василь Борис, звертаючись до присутніх, наголосив, що з сьогоднішнього дня 26 високопрофесійних медичних працівників матимуть змогу в прекрасних сучасних умовах надавати медичну допомогу пацієнтам, а також за дорученням депутата обласної ради Степана Нусбаума передав для шкірно-венерологічного диспансеру дерматоскоп.

 

Після символічного перерізання червоної стрічки присутні мали можливість оглянути приміщення протитуберкульозного, шкірно-венерологічного та наркологічного диспансерів Новоград-Волинського міськрайТМО, кабінети лікарів, маніпуляційні кабінети, а також оцінити створений для працівників та пацієнтів затишок і комфорт. Слід зазначити, що відділення обладнані відповідно до сучасних медичних вимог та санітарно-гігієнічних норм, оснащені новітнім медичним устаткуванням, що дозволяє використовувати передові методи й технології лікування та надання медичної допомоги.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up