На Житомирщині "Укртелеком" незаконно розмістив АТС у приміщеннях шкіл

За результатами розгляду позовів Житомирської місцевої прокуратури рішенням суду визнано недійсними договори оренди двох шкільних  приміщень, орендованих публічним акціонерним товариством для розміщення АТС та зобов’язано повернути їх балансоутримувачу.

 

На Житомирщині "Укртелеком" незаконно розмістив АТС у приміщеннях шкіл

Зокрема встановлено, що у січні 2004 року відділом освіти Житомирської райдержадміністрації укладено з ПАТ «Укртелеком» в особі Житомирської філії ПАТ «Укртелеком» договір оренди частини приміщення Гадзинської загальноосвітньої школи Житомирського району загальною площею 25,11 м2, у якому було розміщено АТС.

Однак, такий договір укладено з порушенням вимог Закону України «Про освіту», оскільки товариство використовувало шкільні приміщення не за призначенням,  у цілях, не пов’язаних з навчальним процесом.

Неправомірним визнано судом і використання шкільного приміщення площею 15,5 м2 у Барашівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Житомирського району, де також було розміщено  АТС.

На даний час ще два позови про припинення незаконного використання приміщень навчальних закладів цим товариством перебувають на розгляді у господарському суді Житомирської області.

Довідково: відповідно до вимог діючого законодавства об'єкти освіти і науки, що фінансуються з бюджету, а також підрозділи, технологічно пов'язані з навчальним та науковим процесом, не підлягають приватизації, перепрофілюванню або використанню не за призначенням.

Новини за темою
Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:21 Житомиряни вже підписали понад 70 тисяч декларацій з лікарями 16:06 Плануєте торгувати алкоголем і тютюном - подбайте про ліцензію 15:56 Водоканал скидає нечистоти у Тетерів. ВІДЕО з місця події play_circle_filled 15:46 Від футболу до туризму. Ліга чемпіонів в Україні 15:30 Житомирянам розповіли, як виглядатиме сквер на Лятошинського 15:17 На Житомирщині прокуратурою спільно з податківцями викрито підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю, що діяв на території області 15:00 Депутати бюджетної комісії обласної ради не підтримали питання по ТОВ «Валки-Ільменіт» 14:46 На Житомирщині 10 абітурієнтів були відсторонені від ЗНО через користування мобільними телефонами 14:16 В Олевському районі ліквідовано займання торфу на площі 0,05 га 14:00 Прокурор Житомирщини Любомир Війтович: "Наш фах вимагає повної самовіддачі та постійної самоосвіти" 12:44 За першу половину травня Житомирський рибоохоронний патруль виявив 123 порушення 12:20 На Словечанщині затримали копачів бурштину, які намагалися видати себе за відпочивальників

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up