На Житомирщині стартував набір кандидатів на службу в поліції

З 10 серпня розпочався конкурсний процес на заміщення 29 вакантних посад до груп швидкого реагування.

 

На Житомирщині стартував набір кандидатів на службу в поліції

Перший етап відбору майбутніх поліцейських триватиме з 10 серпня  до 25 серпня 2017 року. Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника головного управління Нацполіції в Житомирській області Артем Лисогор.

«Ми набираємо особовий склад для служби не у Житомирі, а в районах, містах та селищах регіону. Це той передовий загін, який працюватиме перш за все з громадянами, які постраждали або потребують допомоги. Ми продовжуємо формувати команди молодих, сповнених патріотизму та бажання змінювати життя в своїй країні на краще. Тож запрошуємо громадян, які мають бажання служити у поліції та відповідають усім критеріям відбору, подавати заявки, заповнювати онлайн-анкети на участь у конкурсі», - сказав заступник ГУНП в Житомирській області Артем Лисогор.

Після закінчення прийому документів на кандидатів чекають наступні етапи відбору: тестування щодо загальних здібностей, проходження військово-лікарської комісії, фізичні випробування, психологічні тести та співбесіда з поліцейською комісією.

За результатами кожного з етапів конкурсу буде сформовано рейтинг кандидатів. Найкращі за цим рейтингом будуть запрошені на службу до поліції та проходитимуть первинну підготовку працівників поліції. Майбутні поліцейські розпочнуть навчання в жовтні.

Для бажаючих потрапити в ряди поліцейських працює служба підтримки. У разі виникнення питань при заповнені онлайн-анкети та для отримання додаткової інформації щодо конкурсу можна звертатися  за телефонами: (0412)40-71-27,  (067) 412-62-28, (050) 440-82-36  або електронною поштою konkurs-police.zt@ukr.net щодня у будні з 9.00 до 17.00.  

Алла Гетьман

Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up