На Житомирщині проведено масштабне пожежно-профілактичне відпрацювання

На Житомирщині проведено масштабне пожежно-профілактичне відпрацювання

6 вересня з метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі рятувальники провели масштабне комплексне профілактичне відпрацювання м. Коростишів.

До заходу фахівці ДСНС залучили також працівників Патрульної поліції, соціальної служби та представників засобів масової інформації.

В ході подвірних обходів особлива увага приділялась питанню безпечної експлуатації електроприладів, стану пічного опалення та порядку дій при виникненні пожеж. Селянам так званої “категорії ризику” пояснювали, що навіть незначне нехтування правилами безпечної поведінки може призвести до непередбачуваних наслідків – пожеж із втратою роками нажитого майна, а то й стати причиною трагічних ситуацій. 

Відео дня

Рятувальники також звернулися до селян, в яких є діти. Рейдарі закликали батьків постійно наглядати за дітьми та змалку навчати їх правил безпеки.

Не оминули своєю увагою ДСНС-сівці і заклади освітнього середовища даного населеного пункту. Так, з учнями місцевого ліцею було проведено бесіду щодо дотримання правила безпеки під час перебування в побуті та на вулиці. Особливу увагу приділили правилам безпеки та алгоритму дій під час виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Рятувальники наголосили, що жодну підозрілу знахідку не можна чіпати і потрібно терміново телефонувати за номерами «101» або «102». Крім того, надзвичайники поспілкувалися з командою ДЮРП, представники якої дали чітко зрозуміти, що володіють усіма правилами безпеки та добре орієнтуються, яких заходів потрібно вжити при будь-якій надзвичайній ситуації.

ГУ ДСНС України у Житомирській області

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up