На Житомирщині презентували унікальні «Ліки від байдужості»

На Житомирщині презентували унікальні «Ліки від байдужості»

До Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНІДу, що традиційно відзначається у третю неділю травня, команда благодійного фонду «Нехай твоє серце б'ється» 17 травня 2019 року презентувала на Житомирщині унікальні «Ліки від байдужості».

Цього року Всесвітній день пам’яті присвячено посиленню боротьби за здоров’я та права пацієнтів, адже при ранньому виявленні та відповідній терапії ВІЛ-позитивні люди можуть жити повноцінним життям.

Під час акції учасники могли долучитись до Всеукраїнського флешмобу #ЛікиВідБайдужості, а саме: зробити фото з ліками, опублікувати в соцмережах та закликати тестуватись на ВІЛ.

Умовні «Ліки від байдужості» - коробочки з інструкцією про важливість тестування. Тестування на ВІЛ зберігає життя. Своєчасний початок лікування зупиняє епідемію і захищає від СНІДу. Є люди, які цього не знають і вони в небезпеці. Поділись і скажи, що ти - знаєш!

Символічно Акція «Ліки від байдужості» дала старт Європейському тижню тестування, який в Україні проводить Центр Громадського здоров’я МОЗ України.

#ЛікиВідБайдужості

#FightForLife

#100LIFE

Руслан Мороз

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up