На Житомирщині підприємець незаконно користувався ставом площею понад 126 га на річці Тетерів

Позов Бердичівської місцевої прокуратури щодо визнання незаконним виданого приватному підприємцю погодження режиму рибогосподарської експлуатації ставу площею понад 126 га, що на території Чуднівського району, судом задоволено у повному обсязі. Про це інформують у прес-службі прокуратури області. 

 

На Житомирщині підприємець незаконно користувався ставом площею понад 126 га на річці Тетерів

Відтак, порушені інтереси держави поновлено, незаконні погодження скасовано.

Йдеться про те, що у січні 2014 року Держагентством рибного господарства України погоджено приватному підприємцю режим експлуатації ставу, розташованого на р. Тетерів біля с. Карпівці Чуднівського району площею понад 126 га. У лютому того ж року режим експлуатації погоджено Управлінням охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в області.

Однак місцевою прокуратурою встановлено, що підприємець використовує водойму без відповідно зареєстрованого права користування земельною ділянкою та за відсутності погодження уповноважених на це органів державної влади та місцевого самоврядування, чим порушує вимоги природоохоронного та земельного законодавства.

Бердичівською місцевою прокуратурою вжито заходів представницького характеру та припинено неправомірне використання ставу площею понад 126 га, розташованого на р. Тетерів.

 

Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up