На Житомирщині "мисливці за металом" викопали на узбіччі дороги 2 ручні гранати Ф-1

У вівторок, 16 травня, група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила 5 вибухонебезпечних предметів, виявлених у Коростенському районі. Про це повідомляє прес-служба У ДСНС в Житомирській області. 

 

На Житомирщині "мисливці за металом" викопали на узбіччі дороги 2 ручні гранати Ф-1

Перше повідомлення про підозрілі знахідки надійшло із с. Михайлівка. Під час земельних робіт на власній присадибній ділянці жінка влучила заступом по металевому предмету. Її родичі припустили, що це в землі можуть бути військові боєприпаси. Про це вони негайно сповістили рятувальників. Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували знахідку як мінометна міна калібром 82 мм часів минулих війн.

За аналогічних обставин ще 2 небезпечні знахідки було виявлено у с. Горщик. Там селяни також виконували земельні роботи, під час яких відкопали 1 ручну гранату Ф-1 та артилерійський снаряд калібром 76 мм.

Третій випадок виявлення вибухонебезпечних предметів зафіксовано у с. Жупанівка. Тамтешні шукачі металу обстежували територію населеного пункту і на узбіччі викопали 2 невідомі знахідки, схожі на гранати. Вони залишили їх в землі і лише через кілька днів спостережливі селяни натрапили на ті ж боєприпаси, про що й повідомили за номером «101». Рятувальники підтвердили здогадки селян. Підозрілими знахідками виявились 2 ручні гранати Ф-1 часів минулих війн.

Рятувальники Житомирщини нагадують! Помітивши вибухонебезпечний предмет або щось зовні схоже на нього – негайно телефонуйте за номером «101». Заборонено: чіпати, розбирати чи розпилювати боєприпаси, переносити та перекочувати їх з місця на місце. Убережіть своє життя та життя оточуючих!

Новини за темою
Коментарі

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up