На Житомирщині десантники підкоряли небо з літака Ан-26

На Житомирщині десантники підкоряли небо з літака Ан-26

Протягом двох днів двісті тридцять Житомирських десантників під пекучим сонцем один за одним відкривали білі купола у безкраїй блакиті неба.

Стрибки проводилися в рамках планового виконання програми повітрянодесантної підготовки. 
«Крилаті піхотинці» здійснювали навчально-тренувальні стрибки зі зброєю та спорядженням, - повідомляє пресслужба командування Десантно-штурмових військ ЗС України. Десантування здійснювалося на швидкості 300 кілометрів на годину з висоти 600 метрів.

Але стрибок з парашутом є самодостатнім завданням лише під час виконання першого, ознайомчого стрибка. Всі подальші стрибки десантники виконують на фоні тактичної обстановки, де стрибок з парашутом є лише способом доставки на поле бою.

Так було і цього разу: після виконання стрибка та приземлення, корабельні групи відпрацювали норматив зі збору на майданчику приземлення. Після уточнення завдання, корабельні групи, а це десантно-штурмові взвода, здійснили скритне висування до об’єкту атаки та його захоплення. Тільки після цього навчально-бойове завдання вважається виконаним. Командири підрозділів шикують підлеглих, підводять підсумки, оцінюючи виконання стрибка з парашутом та тактичні дії.

Стрибки на сьогодні завершені. Заняття добігли до кінця. Втомлені, вкриті потом та пилом, але щасливі, десантники повертаються до своїх частин.

 

Новини за темою Новини за темою
Коментарі (1)
  • Лиля Григорчук

    В детстве часто наблюдала парашютистов в небе.Жила возле аэропорта.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up