На Житомирщині 108 заслужених лікарів України

У неділю у Житомирі відзначили День медичного працівника - у Житомирському інституті медсестринства в урочистій обстановці привітали лікарів та медичних працівників.

На Житомирщині 108 заслужених лікарів України

«Цього року з обласного бюджету вже спрямовано 35 млн грн на медичну сферу, і ми будемо продовжувати інвестувати кошти у медичні заклади, аби жителі області мали змогу отримувати якісні медичні послуги», - зазначив на святі голова обласної ради Володимир Ширма.

Працівників галузі охорони здоров’я області нагородили грамотами, подяками і цінними подарунками обласної ради та облдержадміністрації, грамотами і подяками Верховної Ради України, управління охорони здоров’я облдержадміністрації та галузевої профспілки, дипломами обласної премії ім. О.Ф. Гербачевського, а також грамотами Асоціації хірургів області, повідомляє прес-служба управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

За значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність почесне звання «Заслужений лікар України» присвоєно КУТИШЕНКУ Максиму Сергійовичу — головному лікареві Житомирського обласного наркологічного диспансеру.

Також керівництво області нагородило лауреатів премії імені О.Ф.Гербачевського.

Довідково:

В області на сьогодні працює 4292 лікарів та 12340 молодших фахівців з медичною освітою. 50 фахівцям галузі охорони здоров’я присуджено  науковий ступінь кандидата наук, 5 лікарям – доктора медичних наук, 108 мають звання «Заслужений лікар України», 34 – звання «Заслужений працівник охорони здоров’я», 102 стали лауреатами премії ім. О.Ф. Гербачевського.

58 медичним працівникам області довелось працювати в умовах бойових дій на сході України.

Коментарі

Четверо молодиків спокусилися на хатнє добро та господарські речі у батьківському будинку жительки столиці.

У м. Полтаві відбулася конференція «Європейські реформи в українському АПК», на якій обговорювали вплив Угоди про асоціацію...

Сьогодні, ОСББ – ключовий партнер держави у впровадженні реформи ЖКГ та енергоефективності.

У місті Кам’янське (Дніпропетровська обл.) з 10 по 13 квітня 2018 року відбувалися фінальні змагання з плавання ХХV Всеукраїнської...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up