На які зміни чекати українцям з 1 жовтня

На які зміни чекати українцям з 1 жовтня

Пропонуємо вашій увазі короткий огляд нововведень, які стартують в Україні з жовтня. 

Здорожчає газ для промисловості. Як повідомляє пресслужба «Нафтогазу України», вартість блакитного палива для промислових споживачів, залежно від обсягів споживання, складе 4899-5458 грн за 1000 кубометрів без ПДВ та витрат на транспортування газу трубопроводами. 

Зникнуть з обігу монети номіналом 1, 2, 5 копійок. Також поступово з наших гаманців зникне 25 копійок. Однак не варто панікувати, якщо у вас після 1-го жовтня залишилися монети зазначених вище номіналів: ще 3 роки є на те, щоб їх обміняти у банках. 

Відкриття рахунків у банку за новими стандартами. Жовтень – останній місяць, коли рахунки можна відкрити по-старому. А з 1 листопада IBAN стане обов’язковим стандартом в усіх банках. Реквізити усіх без виключення банківських рахунків складатимуться з 29 літерно-цифрових символів.

Проектування готелів по-новому. Перші зміни до державних будівельних норм, якими регулюється зведення житлових та нежитлових будівель і споруд, вступають в силу з 1 жовтня. Вони стосуються проєктування систем протипожежного захисту. Решта ж набуває чинності з 1 листопада поточного року. 

Монетизація субсидій. Отримувачі субсидій до 15 жовтня мають визначитися, у якій формі бажають отримувати кошти – готівковій чи безготівковій. 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up