На проведення літньої оздоровчої кампанії у 2018 році з міського бюджету було витрачено понад 6 млн грн

На проведення літньої оздоровчої кампанії у 2018 році з міського бюджету було витрачено понад 6 млн грн

Про це розповіла на черговому засіданні виконкому начальник управління сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук під час доповіді про підсумки відпочинку та оздоровлення дітей.

В позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» відпочило 1075 дітей пільгових категорій – це діти учасників АТО та діти-сироти.

У червні цього року у Житомирі функціонував 31 пришкільний табір з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів. До означеного відпочинку залучено 2852 дітей, із них 1683 - діти соціально незахищених категорій.

Анастасія Ліберман


 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up