На Михайлівській встановлять екран, на якому транслюватимуть події з міст-побратимів онлайн

На Михайлівській встановлять екран, на якому транслюватимуть події з міст-побратимів онлайн

На екрані, який буде встановлений на Михайлівському майдані, будуть показувати культурні та спортивні заходи міст-побратимів. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради. 

Таку пропозицію висловив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин під час зустрічі з секретарем посольства Китайської народної Республіки в Україні Є Шеном.

«На стіні міської ради буде встановлено великий екран зі сторони Михайлівського майдану. Я дуже хочу, щоб ми робили прямі включення з містами побратимами під час великих подій у містах: святкувань або спортивних заходів. Гуляючи по Михайлівській житомиряни зможуть в реальному часі бачити, що відбувається містах-побратимах і чим живуть люди у різних куточках світу. Таким самим чином Житомир давав би трансляцію до наших міст-побратимів. Переконаний, що це допоможе нашим містам стати набагато ближчими. Це буде реальний культурний обмін», - сказав Сергій Сухомлин.

Як повідомляли "20 хвилин", члени житомирського міськвиконкому 9 серпня проголосували за надання дозволу на розміщення великого екрану на вулиці Михайлівській.
 

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Східній у Житомирі утворилося величезне провалля: дивом ніхто не постраждав На Східній у Житомирі утворилося величезне провалля: дивом ніхто не постраждав
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up