На Михайлівський планують вдкрити ще одну ресторацію: є фото проекту

На Михайлівський планують вдкрити ще одну ресторацію: є фото проекту

Ескіз майбутнього закладу, який, ймовірно, розташується у будівлі "Укртелекому" з боку вулиці Михайлівської, розмістив на своїй сторінці головний архітектор міста Юрій Безбородов.

"Стіна жалю" від Укртелекому незабаром отримає життя", - так Юрій Безбородов прокоментував світлину.

Коментатори не змусили себе чекати: мержа вибухнула відгуками. Причому думки кардинально розділилися - від захоплених на кшталт: "Гарно!", "Красиво!", "Кайф!" до суворої критики.

"Серая стена с красными окнами? Вы серьезно? В центре антуражной улицы, где все пытаются сохранить колорит. Где создаётся лёгкая и позитивная атмосфера. И тут "хай-так" магазин, не вписывающийся в общую концепцию". 

Житомиряни жваво обговорюють новий фасад "Укртелекому", демонструючи знання архітектурних стилів та проводячи історичні паралелі з іншими містами.

Тим часом головний архітектор, схоже, пошкодував про своє рішення поділитися незавершеним проектом. "Просто є таке - не показувати картину до того, як вона буде намальована. Так що віднині зась", - відповів критикам Юрій Безбородов.

Від редакції побажаємо головному архітектору натхнення і терпіння, і сподіваємося, що Михайлівська дійсно стане справжньою окрасою міста та центром притягання для містян і туристів.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up