Спецтема: карантин

МЗС України просить українців по можливості залишатися у країнах, де вони "застрягли"

МЗС України просить українців по можливості залишатися у країнах, де вони "застрягли"

Тисячі українців не можуть повернутися додому у зв`язку з пандемією, що охопила світ.

У Міністерстві закордонних справ підготували звернення до наших земляків, які наразі перебувають за кордоном і не можуть повернутися на батьківщину. "Залишайтесь на зв’язку з посольством або консульством у країні, де ви «застрягли». Повідомте дипломатам про те, якої саме допомоги ви потребуєте. Для полегшення комунікації посольства та консульства створять спеціальні спільноти та канали «Захист у (назва міста/країни)» у соціальних мережах і месенджерах, які працюють у країнах вашого перебування.
Уряд України допомагатиме вам з поверненням додому, коли в країні вашого перебування стабілізується епідеміологічна ситуація, а також за наявної спроможності МОЗ забезпечити вам належні умови контролю та обсервації після повернення в Україну",  - йдеться у офіційному повідомленні МЗС. 

За повідомленням Міністерства інфраструктури України, всі літаки, які вилетіли 27 березня для здійснення рейсів, зможуть завершити рейси.
МЗС також звертається до всіх громадян України за кордоном, хто ще не придбав квитки або не встиг придбати квитки на дати вильоту до 27 березня включно, з проханням не купувати квитки, навіть якщо вони доступні на сайтах авіакомпаній, а розглянути можливість подовжити своє перебування в тій країні, де є можливість продовжити продовжити перебування. 
Також у громадян залишається можливість в’їхати на територію України автомобільним транспортом, де це дозволено. 
Якщо ви можете дістатись пішки до пунктів пропуску, Державна прикордонна служба організовуватиме перетин державного кордону транспортом у співпраці з органами місцевої влади.

У разі наявності невідкладної потреби у виїзді за кордон це можна зробити через наявні пункти пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення. Для отримання інформації щодо режиму роботи таких пунктів пропуску необхідно заздалегідь звернутись до Державної прикордонної служби України.

Нагадаємо, наразі тисячі українців штурмують пункти пропуску.

Коментарі (4)
 • Богиня Богиня

  Смотрела видео ,сколько людей стоят в очереди, на пограничных постах...кошмар!!

  Богиня Богиня reply Богиня Богиня

  Игорь Павленко  фууу

  Igor Pavlenko reply Богиня Богиня

  нєхуйшастать.
 • Людмила Мельник

  Поздно, процесс пошел........😔
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up