Меценат сеньйор Верджиніо Феданца оглянув фонтан на Михайлівській

Меценат сеньйор Верджиніо Феданца оглянув фонтан на Михайлівській

25 червня до Житомира завітав сеньйор Верджиніо Феданца, меценат, засновник та керівник компанії торгової марки «INBLU» по виробництву взуття в містах Житомир, Бердичів, Київ, країнах Польщі, Італії.

Міський голова Сергій Сухомлин разом з сеньйором Верджиніо Феданца оглянув фонтан, який сеньйор Верджиніо Феданца подарував нашому місту, - інформує прес-служба міськради.

Міський голова Сергій Сухомлин подякував сеньйору Верджиніо Феданца за подарунок для міста :

«Соціально-відповідальний бізнес є важливим для розвитку нашого міста. Адже саме такі підприємці: створюють робочі місця, поповнюють міський бюджет податками від підприємницької діяльності, а їх компанії є промоцією для нашого міста в інших містах та країнах. Я вдячний сеньйору Верджиніо Феданца за його внесок в розвиток Житомира. Фонтан встановлений за його меценатські кошти став територією для дозвілля не тільки дітей, а й дорослих».

Сеньйор Верджиніо Феданца сказав про те, що він завжди готовий допомогти місту та долучатися до проектів, які реалізовуються тут.

Нагадаємо, що в 2017 році Сеньйор Верджиніо Феданца переможцем щорічного конкурсу-рейтингу популярності та здобутків «Гордість міста» в номінації «Підприємець року».

Коментарі (1)
  • Igor Pavlenko

    Влаштовує відсоток відкату?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up