Мешканці Житомирщини продовжують знаходити на пасовищах і городах артилерійські снаряди часів минулих війн

Мешканці Житомирщини продовжують знаходити на пасовищах і городах артилерійські снаряди часів минулих війн

21 травня група піротехнічних робіт обласного Управління ДСНС знищила 4 артилерійські снаряди часів минулих війн. Боєприпаси виявлено у різних районах області, - повідомляє прес-служба відомства.

Перший виклик надійшов із с. Стетківці Чуднівського району. Там на пасовищі селяни помітили підозрілі металеві предмети, які лежали на поверхні землі. Місцеві шукачі металу відкопали знахідки, але, припустивши, що це військові боєприпаси і в металобрухті їх не приймуть, вони залишили їх на землі. Селяни викликали фахівців ДСНС, які ідентифікували предмети як 3 артилерійські снаряди часів минулих війн калібром 76 мм.

Інший випадок зафіксовано в с. Гізівщина Любарського району. Там під час виконання земельних робіт на власній присадибній ділянці жінка помітила ідентичний попереднім артснаряд, який виднівся з-під змоченої землі.

Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтесь його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією для випадкових перехожих.

Коментарі (1)
  • Volkin Volkin

    два-три  года назад я звонил с сообщением, между Новогуйвинском и Станишовкой, где воруют рельсы, в воронке лежат 5 снарядов. При этом на 3-х из них есть взрыватели. Никому ничего не надо, никто не приехал. Снаряды забрали металлоломщики....

    Сейчас если вижу, то просто закапываю их обратно......
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up