У Житомирі відбувся мітинг проти завищених тарифів

У Житомирі відбувся мітинг проти завищених тарифів

Більше сотні містян зібрались під стінами Житомирської обласної адміністрації, аби висловити свій протест проти тарифів на житлово-комунальні послуги.

Люди тримали в руках плакати з відповідними надписами: «Ні злочинним тарифам на комунальні послуги», називаючи існуючі тарифи - геноцидом.

Мирна акція відбулась за ініціативи “Спілки власників житла України” на чолі з головою Олексієм Кучеренком та обласної і міської фракції “Батьківщина” під керівництвом Володимира Кропивницького та Любові Цимбалюк.

“Сьогодні усі верстви населення, окрім влади олігархів є у дуже скрутному фінансовому становищі. Саме ми маємо дати оцінку владі, яка нас привела до існуючих тарифів.  Ви всі чули про “Роттердам+”, і всі ми знаємо, що завдяки цій методиці Ахметов вже заробив близько 5 млрд доларів, на нас відверто наживаються. Мене дивує, чому сьогодні з заможної країни нас перетворюють на жебраків? Ми маємо сказати "ні” злочинним тарифам!”, - звернувся голова фракції “Батьківщина” в Житомирській обласній раді Володимир Кропивницький.

Екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко розповів житомирянам про альтернативу існуючим тарифам, яку пропонує кандидат в Президенти Юлія Тимошенко. Голова “Спілки власників житла України” на цифрах показав, як виглядають реальні економічно обгруновані тарифи на газ в Україні. А також пояснив, що монетизація субсидій  - це передвиборне явище.

“Позиція Юлії Тимошенко - справедлива альтернатива. За відповідними розрахунками, ціна на газ має бути 3 грн 55 коп., максимум — 4 грн за 1 кубічний метр. На сьогодні вартість є вищою у 2 і більше рази. Нова тарифна політика сьогодні така - загнати вас в борги, а потім спробувати купити монетизацією субсидій. У нас 14 млн домогосподарств,  субсидії у 4 млн, а ще рік тому було вдвічі більше. Влада напередодні виборів вирішила видати субсидії на ЖКХ грошима, треба розуміти, це маніпуляція. Вже незабаром ці ж гроші відберуть в українців за допомогою підвищення тарифів, які уряд Гройсмана вже підписав. Газ дорожчатиме і надалі – з травня на 15%, а наприкінці року – ще на 25%”, - резюмував Олексій Кучеренко.

Сьогодні тисячі житомирян через штучне підвищення тарифів шукають підтримки,  в тому числі і від місцевих депутатів. Саме тому з 25 лютого на майдані Корольова за ініціативи міської та обласної фракції “Батьківщина” була встанолена палатка зі збору скарг від житомирян щодо можливих порушень в нарахуваннях за комунальні послуги та по платіжках від енергетичних монополістів. Усі скарги будуть згруповані.
Вже згодом людям будуть надані юридичні консультації, а також фахівцями будуть ініційовані в інтересах громадян міста позови до суду за наслідками встановлених порушень.

Коментарі (40)
 • Андрей Котляр

  Вилы у каждого есть, и лопаты тоже, народ не пора ли????
 • Vera Bobb

  Так правильна пропозиція,голосуємо за Порошенко.Для чого нам комік зелений,чи брехуха Юля.
 • Екатерина Руденко

  Гарна агiтацiя за iнвалiда у вiзку, покращення нам не бачити.
 • Святослав Кораблев

  Юлю в тюрму
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up