Мер Житомира розподілив обов’язки між своїми заступниками

Мер Житомира розподілив обов’язки між своїми заступниками

Відповідне розпорядження № 185 від 14.03.2018 року розміщене на офіційному сайті Житомирської міської ради.

Відповідно до розподілу обов’язків, Сергій Сухомлин особисто координує діяльність юридичного департаменту, управління капітального будівництва, державного архітектурно-будівельного контролю, контрольного-аналітичного відділу міської ради, муніципальної інспекції міської ради, головного спеціаліста з питань військово-мобілізаційної та режимно-секретної роботи, уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції. Крім того, мер очолює міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Секретар міської ради Наталія Чиж організовує та координує діяльність управління по зв’язках з громадськістю та відділу організаційного забезпечення депутатської діяльності міської ради. Вона також контролює діяльність КП «Інформаційно-видавничий центр Житомирської міської ради». Секретар міськради очолює комісію з питань нагородження громадян та юридичних осіб за заслуги перед Житомиром.

Заступник мера Світлана Ольшанська організовує та координує діяльність департаменту бюджету та фінансів, департаменту економічного розвитку, Центру надання адміністративних послуг, департаменту містобудування та архітектури, департаменту реєстрації, відділу по управлінню та приватизації комунального майна. Вона контролюватиме діяльність ряду комунальних підприємств. Крім того, Світлана Ольшанська сприятиме розвитку підприємницької діяльності, здійсненню заходів з інвестиційної діяльності.

Заступник мера Вікторія Краснопір організовує і координує діяльність департаменту соціальної політики міської ради та управлінь освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді та спорту. Вона контролює роботу профільних КП та установ сфери охорони здоров’я, фізкультури і спорту та освіти. Також на Вікторію Краснопір покладено обов'язок з координації роботи щодо боротьби із соціальними захворюваннями (СНІД, венеричні захворювання і туберкульоз).

Заступник мера Дмитро Ткачук організовує і координує діяльність управління транспорту та зв’язку та комунальних підприємств: «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», «Житомиртранспорт», «Спеціалізована монтажно-експлуатаційна установа».

Заступник мера Сергій Кондратюк організовує та координує діяльність управлінь житлового господарства, комунального господарства, з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, муніципального розвитку та відділу по обліку та розподілу жилої площі. Він контролює діяльність комунальних підприємств житлово-комунального господарства.

0
0
0
0
Коментарі (5)
 • Евгений Севрук

  .....  Пиши  Сухомлин   І Ко   бо у  всіх  крадіжках та  відмиву  бюджету  Я  думаю він  при ділах .  Паскуда  за  свою каденцію жодного атракціона не відремонтував . А на туалеті ,будівництві каналізації розом з  Мотею ( радником по крадіжках )  кругленьку  суму  привласнили . Да і кап ремонти  оздоровчого лагеря Супутник  там під 50 %  викрадено ...................................................
 • Александр Колибабчук

  Пане Евгений Севрук , а хто відповідальний за Гідропарк? У меня уже три дня лежит ордер на задержание на пред,явителя. Чью фамилию будем вписывать?
 • Юрий Кияшко

  А как они работали столько времени без распределения обязанностей, издание?!

  Юрий Кияшко reply Юрий Кияшко

  Новости Житомира от 20minut.ua  Спасибо

  Новости Житомира от 20minut.ua reply Юрий Кияшко

  Обов`язки перерозподілили у зв`язку з призначенням двох нових заступників!
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up