Мер Житомира отримав державну нагороду - орден «За заслуги» ІІІ ступеня

Мер Житомира отримав державну нагороду - орден «За заслуги» ІІІ ступеня

Президент нагородив Житомирського міського голову з нагоди Дня Незалежності  України  «за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 30-ї річниці незалежності України».

Про це повідомила пресслужба міської ради.

«Постановляю нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня СУХОМЛИНА Сергія Івановича — Житомирського міського голову», - йдеться в  Указі Президента України №406/2021 від 23 серпня «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України»,  оприлюдненому  на офіційному сайті Глави держави.

 

Коментарі (9)
 • Натали Павловская

  А чого ж громада Житомира досі не поцікавилась у Президента - за які ж такі "видатні заслуги" Сухомлина нагородили орденом. Де громадські запити до Президента Країни? Де відповідь Президента України? А може цей Сухомлин все правильно робить з точки зору влади?
  Заслуги ж є - абсолютне беззаконня та повне тупе игнорування Законів Держави Україна при видачі дозвільних документів на нові будівництва ( по питанню газової камери на проспекті Незалежності, 29, суд в окремій ухвали визнав дяльність посадових осіб ЖМР НЕЗАКОННУЮ). Варварське знищення зелених насаджень по всьму місту. Доведення до екологічної катастрофи головної річки міста та області - Тетерева ( Нікітін без освіти, Кондратюк "не читає, що підписує", дії Блажиєвського у березні 2020 року судом визнані незаконними, Мойсеев незаконно будинок збудував, ледве журналіста не вбили ..... Багато заслуг, як раз на орден!!!!!!
 • Ігор Мазепа

  Ось так - якщо правильно служити на задніх лапках.
 • Джон Лисий

  За аеродром
 • Ирина Волотовская

  Горожане возмущены!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up