Майдан Соборний: вода, сніг і струмки бруду. ФОТО

Майдан Соборний: вода, сніг і струмки бруду. ФОТО

Сьогодні, коли на вулиці трошки потепліло та температура навколишнього середовища становить приблизно 3 градуси тепла, містяни можуть наочно переконатися в тому, чи прибирають щось на дорогах та вулицях міста.

На майдані Соборному зараз просто потоп. Сніг, цинічно згорнутий докупи, почав танути, та картину, яку має зараз центральна площа міста, можна описати таким чином: вода, сніг і струмки бруду.

Нагадуємо, що на останньому міськвиконкомі мер міста Сергій Сухомлин на вимоги громадських діячів прилюдно пообіцяв розривати контракти та договори з установами, яки не прибирають на дорогах та вулицях міста. Як ми бачимо, нічого не змінюється в Житомирі: ні з ким договір не розірвано, але вулиці також не прибираються. Сніг, що тане, покрив шаром води та бруду центр міста. Тим часом міськрада рапортує про те, скільки техніки працює на дорогах. Але де вона? Та хто все-таки відповідає за дороги і прибирання вулиць в місті?

Руслан Мороз

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up