Люди в очікуванні: заборона непридатних до експлуатації маршруток та повернення історичної пам`яті Житомира

Люди в очікуванні: заборона непридатних до експлуатації маршруток та повернення історичної пам`яті Житомира

Сьогодні ми зібрали найпопулярніші електронні петиції житомирян до Житомирської міської ради.  Пропонуємо вам ознайомитись з їх змістом!

Відновити демонтоване погруддя одного з відомих історичних діячів

Така думка пролунала в інтернет-зверненні Андрія Поліщука до місцевих депутатів. Йдеться про погруддя Г.І. Шелушкова, котре з приходом декомунізації в Україну припинило прикрашати собою мальовничий сквер на розі вул. Київської та вул. Князів Острозьких.

«Людина була партизаном та підпільником, звичайно, можна сказати що він був членом комуністичної партії, але тоді такий час був, не в партії - дорога по життю закрита. Тому давайте шанувати історію і людей, які у страшні часи захищали свою землю, двір та родину. Саме це вони захищали, а не політичну систему.»,– агрументує написання свого меседжу до міськради, пан Поліщук.

Перевірити всі маршрутки в місті

Житомирянин Дмитро Богатирчук категорично проти видання дозволу на перевезення людей тими маршрутками, котрі є перероблені з вантажних автомобілів.

«З 1 січня 2019 року маршрутки, які були переобладнані з вантажних транспортних засобів на пасажирські, не будуть використовувати для перевезення пасажирів. Такі автобуси будуть евакуйовуватися на штрафні майданчики и потім йтимуть на металобрухт. Закликав всвх перевізників вже зараз працювати над оновленням парку», - писав Володимир Омелян. (ексминистр інфраструктури України).Пройшов майже рік, як повинні були заборонити всі подібні дуже небезпечні маршрутки, а замість цього їх залишили і більш того, піднімають тариф!! Вони небезпечні, скільки було випадків смертей і відірваних коліс? Чому ми повинні це терпіти, ризикувати своїм здоров'ям і здоров'ям своїх дітей та й ще переплачувати за це?», – ділиться власними роздумами з цього приводу Дмитро Богатирчук.

Мальованці – автобус!

Денис Кривенький підняв питання відсутності транспортної розв`язки між Мальованкою та Богунією.

«Рух автобусу під номером 3 є зручним в плані доїхати з Корбутівки на богунію. Але, на жаль, з мікрорайону Мальованка немає можливості дістатися Богунії без пересадок. Прошу підтримати петицію, щоб автобуси під номером 3 курсували в бік Богунії через вулицю Героїв Пожежників, або навпаки.», – зазначив пан Кривенький.

Ірина Хоцька

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up