Люди почали більше звертатися і довіряти поліції, – начальник поліції Житомирщини В`ячеслав Печененко під час звітування за 2018 рік

Люди почали більше звертатися і довіряти поліції, – начальник поліції Житомирщини В`ячеслав Печененко під час звітування за 2018 рік

Перед тим, як почати звіт за 2018 рік, очільник поліції Житомирщини В`ячеслав Печененко зауважив, що питання, вирішення яких у компетенції поліції, потрібно вирішувати не у сесійній залі.  

«Перед початком звітування хотів вказати на такий момент, що ми тут говоримо, втрачаємо свій час, час службової людини, якщо більшість питань можна вирішити, не заходячи сюди, до залу. Більшість питань, які стосувалися компетенції національної поліції, можна було вирішити персонально у мене. У мене кабінет завжди відкритий. І ці всі питання можна було обговорити, не втрачати час. Вже 2 години 45 хвилин, а ще не приступили до обговорення питань, які винесені на сесію», – зазначив начальник поліції Житомирської області.

Після цього він перейшов безпосередньо до звітування. «Не кожен бачить діяльність цілодобову поліції, але результат тим не менш є, і я хочу про нього розповісти», – сказав В`ячеслав Печененко, – У 2018 році до розділів поліції на 10 % більше заяв та повідомлень. Це не говорить про те, що багато злочинів скоєно, а більше люди почали звертатися і довіряти поліції. Я вважаю це як результат довіри і збільшенння звернень до поліції, і разом з тим зарестровано з тих звернень кримінальних правопорушень менше на 4,5 %, а тяжких і особливо тяжких – більш ніж на 14 %».

Як повідомив очільник поліції області, на території Житомирської області зменшилася кількість таких злочинів як тяжкі тілесні ушкодження (на 21 %), з них – зі смертельними наслідками (на 42 %). Менше зареєстровано крадіжок (на 5,7 %), крадіжок з квартир (на 27 %), менше грабежів (на 17 %), розбоїв (майже на 13 %), шахрайств менше на 21 %, порушень ПДР менше на 22 % і незаконних заволодінь транспортними засобами (на 12,5 %), хуліганств (на 12%).

«Менше вчинено кримінальних правопорушень в стані алкогольного сп`яніння ( на 64 %), неповнолітніми – менше зареєстровано на 25 %. Разом з тим задокументовано більше кримінальних правопорушень, пов`язаних з привласненням і розтратою майна, зловживанням службовим становищем (на 23 %), порушень у сфері службової діяльності (на 10 %). Хабарництв на 75 % більше зареєстровано», – розповів В`ячеслав Печененко.

Проте до кінця звіт не заслухали. Голова облради Володимир Ширма запропонував, зважаючи на те, що цю інформацію слухали на профільній комісії, виступити очільнику поліції щодо ситуації з вивезенням сміття у Семенівській громаді, а також відповісти на питання депутатів.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up