Луценко у Житомирі розкритикував діяльність прокурора області

Луценко у Житомирі розкритикував діяльність прокурора області

Генеральний прокурор Юрій Луценко розкритикував діяльність прокурора Житомирської області Любомира Війтовича за незадовільні результати.

Це сталося 23 червня у Житомирі на нараді з прокурорами областей, повідомляє "Українська правда".

Луценко зокрема поцікавився, чому функціонує ТОВ "Валки-Ільменіт" – підприємство, яке постачає ільменіт в окупований Крим для підприємства "Кримський титан", якщо йому скасовано дозвіл на видобуток руди.

"Ви за доходи Фірташа і окупованого Криму переживаєте? 28 березня Державною службою геології і надр України прийнято рішення про дію спеціального дозволу ТОВ "Валки-Ільменіт". Це означає, що вони не мають права видобувати сировину. І ви мали це разом із поліцією забезпечити. Я не розумію, чому представник Кримської прокуратури має приїжджати сюди і робити вашу роботу", – наголосив Луценко.

Також генпрокурор висловив невдоволення станом досудових розслідувань у багатьох кримінальних провадженнях та роботою місцевих прокурорів.

"Вам відомо, що у Бердичеві є вулиця Європейська 132, де знаходиться приміщення, що належить батьку вашого прокурора. Там діє нелегальний гральний заклад, але жодна поліція туди не заходить…Вже дожилися до того, що не кришують, а самі утримують", – обурювався Луценко.

"Я вважаю, що поліція Житомирської області знаходиться у безконтрольному стані. Ваші процесуальні керуючі або не здатні керувати поліцією, або разом із ними валяють дурня", – сказав очільник ГПУ.

Генпрокурор зазначив, що виносить Війтовичу попередження:

"Я не для того вас призначав на цю посаду. Якщо у вас не розслідуються справи проти злочинців, кришуються справи ваших підлеглих, а вони самі через рідних займаються злочинною діяльністю. Я вважаю, що це чорна мітка для такої діяльності", – попередив генпрокурор.

Загалом на нараді 23 червня Луценко розкритикував діяльність кількох обласних прокурорів та поскаржився на загальну тенденцію, що робота на місцях покращується лише після інспекцій та "імпульсу згори".

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Свавілля директора будинку-інтернату в с. Потіївка: у вихованців закладу відбирають частину державного житла Свавілля директора будинку-інтернату в с. Потіївка: у вихованців закладу відбирають частину державного житла
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up