КП «Центр захисту тварин» пропонує якісні послуги зі стерилізації домашніх тварин

КП «Центр захисту тварин» пропонує якісні послуги зі стерилізації домашніх тварин

КП «Центр захисту тварин» надає якісні послуги зі стерилізації домашніх улюбленців, - інформує прес-служба міської ради.

Стерилізація тварин проводиться висококваліфікованими спеціалістами за сучасною методикою. Операція безпечна та безболісна для тварини, оскільки виконується під загальним наркозом і триває від 15 хвилин до 45 хвилин.

Оперативне втручання самкам виконується методом лапаротомії, в результаті чого операційний доступ здійснюється через розріз по білій лінії, довжина якого 1-3 см. У самок видаляються одночасно і матка, і яєчники з накладанням лігатури, після чого накладаються внутрішньо шкірні шви, які не потрібно знімати. При даному методі немає необхідності обробки шва, не потрібно одягати попону, час реабілітації скорочується до мінімуму, а саме до 1-2 діб, після чого тварина чудово себе відчуває та повертається до повноцінного активного життя!

Стерилізація покращує якість життя тварин, знижує ризик потенційних онкологічних захворювань та забезпечує відсутність небажаного приплоду. Стерилізовані тварини  майже ніколи не мітять території, рідше беруть учать у бійках та більш слухняні. У них зменшується  дратливість і напади агресії як до людей, так і до інших тварин, що відповідно безумовно сприяє безпечній та гармонійній атмосфері у родині та соціумі.

За час діяльності підприємства проведено майже 1800 успішних операцій зі стерилізації та кастрації безпритульних та власницьких тварин.

Додаткова інформація за номером телефону 55 00 20 та на сайті http://tvaryny.zt.ua/

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up