Кожне друге свідоцтво про народження матусі Житомирщини отримували в пологовому

Кожне друге свідоцтво про народження матусі Житомирщини отримували в пологовому

Такі дані оприлюднило Головне управління юстиції у Житомирській області.

Дедалі більшою популярністю на Житомирщині користується одна з найбільш революційних новацій Міністерства юстиції України - отримання свідоцтв про народження немовлят одразу в медичному закладі, не витрачаючи дорогоцінний час на відвідування органів державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС).

Так, протягом 2018 року у 19-ти пологових будинках області батькам  урочисто вручили 5023 перших документів їхніх малюків. Всього ж торік органами ДРАЦС регіону зареєстровано 10661 народження. А отже,  фактично майже кожне друге  свідоцтво про народження матусі отримали, не виходячи з медичного закладу.

Тільки з початку нинішнього року такою послугою скористалися батьки 254 немовлят.

Крім того, працівники відділів ДРАЦС у медичних установах за бажанням батьків додатково приймають відповідні документи для реєстрації місця проживання малюків. У 2018 році батьками було подано 2074 таких заяви, що на 194 більше, ніж позаторік.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, які імена обирали для своїх дітей житомиряни у 2018 році.

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
На Східній у Житомирі утворилося величезне провалля: дивом ніхто не постраждав На Східній у Житомирі утворилося величезне провалля: дивом ніхто не постраждав
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up