Команда Тетерівських ЮІРівців представлятиме Україну на міжнародних змаганнях у Білорусі

Команда Тетерівських ЮІРівців представлятиме Україну на міжнародних змаганнях у Білорусі

У понеділок, 22 травня, команда юних інспекторів дорожнього руху Тетерівської загальноосвітньої школи Житомирського району вирушила до Білорусі для участі у змаганнях з безпеки дорожнього руху серед дітей. Минулого року ЮІРівці  стали призерами всеукраїнського конкурсу, що проходив у м. Одесі.

 

Учасники команди разом з їх наставниками старанно готувались до відповідальної місії і з хвилюванням очікують старту сезону, що відбудеться уже 23 травня у м. Борисові Мінської області Республіки Білорусь.
- Кілька днів тому відбувся уже цьогорічний  фінал обласного етапу конкурсу юних інспекторів дорожнього руху, який проходив на базі Тетерівської загальноосвітньої школи, - розповів старший інспектор відділу забезпечення безпеки дорожнього руху Управління превентивної діяльності ГУНП Василь  Самчук. – Заслужену перемогу серед 14 команд-учасниць здобули господарі змагань.

Такі ігри проводяться в області уже 41 раз і мають на меті формування у дітей навичок безпечної поведінки на дорозі та поширення знань Правил дорожнього руху серед школярів.

- Принцип «Рівний – рівному», що покладено в основу ЮІРівського руху, сприяє ефективному усвідомленню дітьми важливості правил основ життєдіяльності, значну частину яких і складає безпека дорожнього руху, - продовжує Василь Самчук.

22 травня тетерівські школярі вирушили до Білорусі для участі у міжнародних змаганнях команд ЮІР.

Відтак бажаємо нашим землякам вдало представити Україну та нових перемог.

 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up