Команда Тетерівських ЮІРівців представлятиме Україну на міжнародних змаганнях у Білорусі

У понеділок, 22 травня, команда юних інспекторів дорожнього руху Тетерівської загальноосвітньої школи Житомирського району вирушила до Білорусі для участі у змаганнях з безпеки дорожнього руху серед дітей. Минулого року ЮІРівці  стали призерами всеукраїнського конкурсу, що проходив у м. Одесі.

 

Команда Тетерівських ЮІРівців представлятиме Україну на міжнародних змаганнях у Білорусі

Учасники команди разом з їх наставниками старанно готувались до відповідальної місії і з хвилюванням очікують старту сезону, що відбудеться уже 23 травня у м. Борисові Мінської області Республіки Білорусь.
- Кілька днів тому відбувся уже цьогорічний  фінал обласного етапу конкурсу юних інспекторів дорожнього руху, який проходив на базі Тетерівської загальноосвітньої школи, - розповів старший інспектор відділу забезпечення безпеки дорожнього руху Управління превентивної діяльності ГУНП Василь  Самчук. – Заслужену перемогу серед 14 команд-учасниць здобули господарі змагань.

Такі ігри проводяться в області уже 41 раз і мають на меті формування у дітей навичок безпечної поведінки на дорозі та поширення знань Правил дорожнього руху серед школярів.

- Принцип «Рівний – рівному», що покладено в основу ЮІРівського руху, сприяє ефективному усвідомленню дітьми важливості правил основ життєдіяльності, значну частину яких і складає безпека дорожнього руху, - продовжує Василь Самчук.

22 травня тетерівські школярі вирушили до Білорусі для участі у міжнародних змаганнях команд ЮІР.

Відтак бажаємо нашим землякам вдало представити Україну та нових перемог.

 

Коментарі

Урочисте складання Присяги відбулося 18 травня поблизу адміністративного приміщення Головного управління Нацполіції Житомирщини.

На Житомирщину надійшли ліки проти зміїної отрути.

Кампанія з вільного вибору лікаря у Житомирі впевнено продовжується. Станом на 17 травня підписано 59058 декларацій з лікарями...

У третій четвер травня в рмках святкування Всесвітнього дня виишиванки у Житомирі відбувся «Марш у вишиванках». Участь у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up