Керівник водоканалу відзвітував, що у 2018 році підприємству вдалося зекономити електроенергію та зменшити втрати води

Керівник водоканалу відзвітував, що  у 2018 році підприємству вдалося зекономити електроенергію та зменшити втрати води

Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради 17 квітня директор директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін відзвітувався про виконання показників фінансового плану за 2018 рік.

Про це повідомляє офіційний сат підприємства.

Також він розповів, що на даний момент підприємству вдається значно економити на електроенергії та зменшити втрату води в мережі. Середня заробітна плата за останній місяць складає близько 8800 грн.

«Спостерігається доволі позитивна динаміка зменшення втрат води на 10%. Окрім того, у нас є суттєва економія по електричній енергії. Тільки за три місяці цього року, якщо порівнювати з минулим, ми зекономили майже 3 млн грн, або майже 1,4 млн кВт електричної енергії. Для прикладу: за березень економія складала 17%, і це для підприємства шалена цифра. Але за різних погодних умов, які також впливають на енергоспоживання, підприємство споживає більше електроенергії. У середньому ми маємо 15-17% зменшення порівняно з минулим роком. За рахунок проектів, які були реалізовані по модернізації насосної станції другого підйому, ми отримали шалену економію енергії. У нас є доволі шокуючі цифри щодо економії електроенергії: дві насосні станції після реконструкції споживають на 92% і 95% менше електричної енергії», – зазначив директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін.

Незабаром у Житомирі розпочнуться роботи по реалізації проекту від Світового банку, підрядники вже розпочинають заміну мереж та будівництво нових очисних споруд.

«Цього тижня розпочнуться роботи по заміні мереж. Інвестиція в заміну мереж, кредит Світового банку і початок робіт запланований на цьому тижні. У середу-четвер буде вже заключний етап мобілізації нашого підрядника і розпочнуться роботи по прокладці нових магістральних трубопроводів. Безпосередньо за три тижні розпочнуться роботи по будівельних майданчиках нових очисних споруд води, а разом із цим і нових очисних споруд каналізації. Тобто ми вже впритул наблизились до фізичної реалізації проекту. Цього місяця проектна документація подається на експертизу і після цього розпочнеться велике будівництво», – додав Андрій Нікітін.
 

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up