Кадастрові реєстратори Житомирщини з початку року зареєстрували більше 23 тисяч земельних ділянок

Реєстрація земельних ділянок та надання витягів із Державного земельного кадастру є найбільш популярними послугами у сфері земельних відносин на Житомирщині. Від початку 2017 року державні кадастрові реєстратори регіону зареєстрували 23108 земельних ділянок та видали 11761 витяг з Державного земельного кадастру.

 

Кадастрові реєстратори Житомирщини з початку року зареєстрували більше 23 тисяч земельних ділянок

Найбільшу кількість ділянок зареєстрували в Овруцькому (2930), Хорошівському (2141) та Житомирському (2033) районах. Максимальну кількість витягів із кадастру видали у Черняхівському (1256), Житомирському (963) та Новоград-Волинському (848) районах області.

Загалом з початку 2017 року кадастрові реєстратори Житомирщини прийняли від громадян та юридичних осіб 51217 заяв щодо ведення Державного земельного кадастру. В середньому за тиждень землевпорядники приймають та опрацьовують близько двох тисяч таких заяв.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

На Житомирщині надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин відбувається в 28 ЦНАПах. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up