Індустріальна ініціатива: в Житомирі буде створено меблеву фабрику

У четвер, 9 березня, на сесії Житомирської міськради було підписано меморандум про партнерство з "Житомирською меблевою фабрикою". Наслідком підписання цього документу стане поява у Житомирі понад 1200 нових робочих місць. 

Індустріальна ініціатива: в Житомирі буде створено меблеву фабрику

Депутати проголосували за прийняття рішення одноголосно.

Сторони домовилися співпрацювати в напрямку будівництва високотехнологічних екологічно безпечних виробництв на території індустріального парку «Житомир-Схід» та розширення його меж.

Житомирська міська рада взяла на себе такі зобов`язання:

  1. Вжити всіх необхідних організаційних дій для організації та проведення конкурсу щодо вибору керуючої компанії індустріального парку «Житомир-Схід».Не втручатися в поточну господарську діяльність керуючої компанії та учасників індустріального парку «Житомир-Схід».
  2. Надати "Житомирській меблевій фабриці" право на користування (на умовах суборенди) земельною ділянкою з правом її забудови.
  3. Забезпечити спільно з керуючою компанією будівництво інженерно-технічної інфраструктури індустріального парку «Житомир-Схід» (підключення водогону, будівництво системи дощової каналізації, будівництво об’єктів енергетичного господарства тощо).
  4. Забезпечити безперебійне транспортне сполучення комунальним громадським транспортом мікрорайону індустріального парку «Житомир-Схід» з центром міста Житомир.
  5. Побудувати за власні та/або залучені кошти упродовж 2017-2018 років транспортну розв’язку в місті Житомирі на перехресті шосе Київське, 44-Д (виїзд/заїзд з території індустріального парку «Житомир-Схід»).

"Житомирська меблева фабрика" у рамках підписаного меморандуму зобов`язалася:

1. Здійснювати господарську діяльність відповідно до чинного законодавства України.

2.Утримувати в належному стані за відповідним договором з керуючою компанією земельну ділянку, наявні об’єкти інженерно-технічної та транспортної інфраструктури, інші об’єкти, що розміщені в межах індустріального парку «Житомир-Схід» та забезпечувати належні умови їх використання.

3.Інвестувати власні та залучені кошти в розмірі не менше 2,5 млрд. грн. в будівництво виробничих потужностей в межах індустріального парку «Житомир-Схід».

4. Завершити будівництво виробничих потужностей на території індустріального парку «Житомир-Схід» упродовж 18 місяців після підписання з керуючою компанією договору користування земельною ділянкою.

5. При будівництві виробничих потужностей та при безпосередньому здійсненні господарської діяльності в межах індустріального парку «Житомир-Схід» використовувати технології виробництва, технологічні процеси, що відповідають європейським нормам і стандартам екологічної безпеки.

6. Створити на території індустріального парку «Житомир-Схід» не менше 1250 робочих місць із середньою заробітною платою не менше 8 тис. грн. за місяць. 

 

 

Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:21 Житомиряни вже підписали понад 70 тисяч декларацій з лікарями 16:06 Плануєте торгувати алкоголем і тютюном - подбайте про ліцензію 15:56 Водоканал скидає нечистоти у Тетерів. ВІДЕО з місця події play_circle_filled 15:46 Від футболу до туризму. Ліга чемпіонів в Україні 15:30 Житомирянам розповіли, як виглядатиме сквер на Лятошинського 15:17 На Житомирщині прокуратурою спільно з податківцями викрито підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю, що діяв на території області 15:00 Депутати бюджетної комісії обласної ради не підтримали питання по ТОВ «Валки-Ільменіт» 14:46 На Житомирщині 10 абітурієнтів були відсторонені від ЗНО через користування мобільними телефонами 14:16 В Олевському районі ліквідовано займання торфу на площі 0,05 га 14:00 Прокурор Житомирщини Любомир Війтович: "Наш фах вимагає повної самовіддачі та постійної самоосвіти" 12:44 За першу половину травня Житомирський рибоохоронний патруль виявив 123 порушення 12:20 На Словечанщині затримали копачів бурштину, які намагалися видати себе за відпочивальників

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up