Індустріальна ініціатива: в Житомирі буде створено меблеву фабрику

У четвер, 9 березня, на сесії Житомирської міськради було підписано меморандум про партнерство з "Житомирською меблевою фабрикою". Наслідком підписання цього документу стане поява у Житомирі понад 1200 нових робочих місць. 

Індустріальна ініціатива: в Житомирі буде створено меблеву фабрику

Депутати проголосували за прийняття рішення одноголосно.

Сторони домовилися співпрацювати в напрямку будівництва високотехнологічних екологічно безпечних виробництв на території індустріального парку «Житомир-Схід» та розширення його меж.

Житомирська міська рада взяла на себе такі зобов`язання:

  1. Вжити всіх необхідних організаційних дій для організації та проведення конкурсу щодо вибору керуючої компанії індустріального парку «Житомир-Схід».Не втручатися в поточну господарську діяльність керуючої компанії та учасників індустріального парку «Житомир-Схід».
  2. Надати "Житомирській меблевій фабриці" право на користування (на умовах суборенди) земельною ділянкою з правом її забудови.
  3. Забезпечити спільно з керуючою компанією будівництво інженерно-технічної інфраструктури індустріального парку «Житомир-Схід» (підключення водогону, будівництво системи дощової каналізації, будівництво об’єктів енергетичного господарства тощо).
  4. Забезпечити безперебійне транспортне сполучення комунальним громадським транспортом мікрорайону індустріального парку «Житомир-Схід» з центром міста Житомир.
  5. Побудувати за власні та/або залучені кошти упродовж 2017-2018 років транспортну розв’язку в місті Житомирі на перехресті шосе Київське, 44-Д (виїзд/заїзд з території індустріального парку «Житомир-Схід»).

"Житомирська меблева фабрика" у рамках підписаного меморандуму зобов`язалася:

1. Здійснювати господарську діяльність відповідно до чинного законодавства України.

2.Утримувати в належному стані за відповідним договором з керуючою компанією земельну ділянку, наявні об’єкти інженерно-технічної та транспортної інфраструктури, інші об’єкти, що розміщені в межах індустріального парку «Житомир-Схід» та забезпечувати належні умови їх використання.

3.Інвестувати власні та залучені кошти в розмірі не менше 2,5 млрд. грн. в будівництво виробничих потужностей в межах індустріального парку «Житомир-Схід».

4. Завершити будівництво виробничих потужностей на території індустріального парку «Житомир-Схід» упродовж 18 місяців після підписання з керуючою компанією договору користування земельною ділянкою.

5. При будівництві виробничих потужностей та при безпосередньому здійсненні господарської діяльності в межах індустріального парку «Житомир-Схід» використовувати технології виробництва, технологічні процеси, що відповідають європейським нормам і стандартам екологічної безпеки.

6. Створити на території індустріального парку «Житомир-Схід» не менше 1250 робочих місць із середньою заробітною платою не менше 8 тис. грн. за місяць. 

 

 

Коментарі
17:00 Що подивитися на вихідних 16:35 У Житомирі 17 березня вшанують пам’ять В’ячеслава Чорновола 16:18 На Житомирщині попереджено витрату 8,4 млн грн бюджетних коштів під час тендерних закупівель 16:10 Опалювальний сезон продовжується: рятувальники закликають до безпеки 16:00 Завтра у Житомирі розпочинається «Кубок Івана Франка» - 2018 15:44 Локомотиви і технології зі США. Що може замінити радянські потяги? 15:30 Чи платять на Житомирщині по 25 тисяч гривень транспортного податку 15:15 У Житомирі на максимальний строк - 8 років засуджено рецидивіста за  розбещення неповнолітньої 15:00 Сплата земельного податку фізичними особами: заяву на застосування пільги слід подати до 1 травня 14:30 За добу рятувальники Житомирщини шість разів відкачували воду з присадибних ділянок громадян 14:18 Сьогодні - Всесвітній день сну: що таке здоровий сон і скільки годин треба спати 14:00 "Мастерня міста" чекає на "зелені" проекти та ідеї 12:43 Житомирські патрульні перевірили таксистів

На базі Житомирського національного агроекологічного університету 15 березня відбулось розширене засідання правління Державного...

Сьогодні у світі відзначають Всесві́тній день сну. Він відзначається щорічно третьої п'ятниці березня у рамках проекту Всесвітньої...

Законом України від 7 грудня 2017 року № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих...

Внаслідок весняного водопілля та підйому ґрунтових вод відмічалося протягом доби часткове підтоплення територій, господарських...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up