Грант від Житомирської ОДА отримають 20 проектів-переможців

Грант від Житомирської ОДА отримають 20 проектів-переможців

Інститути громадянського суспільства Житомирщини до кінця 2017 року реалізують 20 соціальних проектів за кошти обласного бюджету на суму 1 млн грн.

Таке рішення прийняла координаційна рада з питань сприяння у розвитку громадянського суспільства при ОДА сьогодні, 30 серпня.

20 громадських організацій стали переможцями та отримають 1 млн грн на реалізацію проектів з обласного бюджету.

Серед тем проектів-переможців – національно-патріотичне виховання дітей та молоді, спорт, культурно-просвітницькі заходи, проведення соціологічних досліджень.

Участь у засіданні взяли співголови координаційної ради – заступник голови ОДА Ярослав Лагута та заступник голови благодійної організації «Фонд допомоги громадянам України «Разом за справу» Володимир Стельмах.

Загалом на розгляд членів координаційної ради надійшло 58 проектів на суму близько 5,5 млн грн.

Так, 100 тис. грн буде надано благодійній організації «Всеукраїнський благодійний фонд братів Кузьміних» для реалізації проекту "Здоровий Житомирський край", спрямованого на надання безкоштовної реабілітаційної, психологічної, оздоровчої допомоги, допомоги соціальної адаптації ветеранам війни, учасникам АТО зі спинальними травмами, посттравматичними контрактурами, остеохондрозами, постінсультними станами (другий та третій періоди відновлення) тощо.

70 тис. грн буде спрямовано на реалізацію проекту «Українська жінка: від болю до зцілення». Житомирська філія громадської організації «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» в цьому проекті застосовуватиме іпотерапію, каністерапію та верхову їзду як оздоровчі напрями. Семінари, семінари-тренінги та мастер-класи дадуть нові знання, способи психологічної та соціальної допомоги, які жінки зможуть використовувати у своїй родині, а також для допомоги та навчання  інших жінок, які опинились у кризовому стані.

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Захист прав споживачів: побутова техніка Захист прав споживачів: побутова техніка
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up