Горе-реконструкція: житомиряни обурені якістю виконання ремонту єдиного в місті підземного переходу

Горе-реконструкція: житомиряни обурені якістю виконання ремонту єдиного в місті підземного переходу

Восени 2018 року розпочали реставрацію підземного переходу, на яку витратили більше 1 млн грн бюджетних коштів. Проте результат ремонтних робіт вразив містян.

«Стеля сиплеться, штукатуртка обвалюється, і на це явище було витрачено 1 млн 100 тисяч гривень? Неякісно – це навіть не те слово, яке можна використати в даній ситуації. Ну чому так безвідповідально влада і виконавець робіт підходять до питання ремонту однієї у місті “підземки”», – коментує Ольга Шуляр

Питання якості виконання робіт із реконструкції підземного переходу на проспекті Миру обговорили й під час сесії міськради. Зокрема, заступник міського голови Сергій Кондратюк пояснив, що на даний час говорити про якість виконання робіт на даному об’єкті ще зарано, оскільки підрядник не завершив роботи та не здав об’єкт в експлуатацію.

«Дійсно, сьогодні даний об’єкт ще не завершено. За зимовий період у зв’язку з відсутністю покриття  з’явилися недоліки у нижній частині сходів. Ми вже спілкувалися з проектувальником, який пообіцяв внести зміни до проекту, та підрядною організацією – виконавцем робіт, представники якої пообіцяли за свої кошти провести ремонтні роботи і усунути недоліки. Отже, роботи будуть виконані, і перехід виглядатиме естетично та буде комфортним і безпечним», – прокоментував Сергій Кондратюк.

Депутат міської ради Валерій Горб зі свого боку зауважив, що реконструкція переходу повинна бути завершена у травні 2019 року.

«Важливим у цьому питанні є те, що підрядник здає даний об’єкт у травні. Щоб уникнути аварій у тому районі, управління комунального господарства звернулося до нього з проханням, а підрядник пішов назустріч і відкрив піземний перехід, хоча міг відкрити лише у травні. Підрядна організація надала гарантійний лист і вказала, що об’єкт ще неготовий, тому говорити про роботи ще зарано», - розповів чиновник.

Нагадаємо, що на реконструкцію підземного переходу, побудованого ще у 1986 році, було виділено 1 млн 100 тис. грн.

Анастасія Ліберман

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up