«Герої ніколи не вмирають»: житомиряни підтримали забіг, присвячений загиблим воїнам України. ФОТО

«Герої ніколи не вмирають»: житомиряни підтримали забіг, присвячений загиблим воїнам України. ФОТО

Майже півтисячи житомирян долучилися до забігу 29 серпня, що був присвячений загиблим захисникам України. Акція «Шаную воїнів. Біжу за героїв України» має на меті об’єднати українців. За словами організаторів, неважливо, хто пробіжить першим, важливо бігти разом:

«Сьогодні це загальноміський забіг, присвячений пам’яті наших героїв. По Житомиру у нас 56 сімей, які втратили свого сина, чоловіка, брата, друга. По Житомирській області у нас 324 полеглих героя. Тому сьогодні Житомир об’єднується для цього символічного забігу.

Дуже приємно, що наші військові установи буквально одностайно відгукнулися на участь у акції. Це наш військовий інститут, 95 окрема десантно-штурмова бригада, 199-й навчальний центр, Національна поліція та патрульна поліція, Північне регіональне управління прикордонної служби в Житомирській області», - розповіла директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольга Юрченко.

Учасники забігу наголосили, що таких заходів потрібно більше, оскільки це об’єднує Україну і нагадує, що не можна забувати про тих, хто віддав своє життя за наше мирне небо:

«Ми беремо участь, щоб показати, що такими заходами ми вшановуємо тих, хто захищає нас і нашу країну. Ми – викладачі, приклад для наших вихованців, і вони беруть участь разом з нами, долучаються, щоб підтримати наших воїнів», - поділився вихователь Школи юних десантників Дмитро Шаріпов.

«Ми прийшли підтримати захисників. Хочемо показати, що молодь небайдужа і пам’ятає героїв», - зазначив Владислав, 19 років.

Крім того, на заході було чимало родин загиблих захисників України. На сорочках у них були зображення загиблих синів, братів, чоловіків. Більшість утримувалась від коментарів, проте єдине, що чітко лунало з їх вуст: «Герої ніколи не вмирають».

 

Валерія Наумова

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up