Фахівці не рекомендують купатися у житомирському Гідропарку

Фахівці не рекомендують купатися у житомирському Гідропарку

Вода у річці Тетерів не відповідає вимогам санітарних норм – такого висновку дійшли фахівці Житомирського обласного лабораторного центру після аналізу проб води.

 

«У минулу середу ми відібрали проби води. За результатами дослідження, а саме за мікробіологічними показниками відхилень не виявлено. Втім за санітарно-гігієнічними показниками, а саме біологічне споживання кисню, тут виявлено значні відхилення, і це свідчить про те, що вода для купання вимогам не відповідає», – розповів завідувач Житомирського міськрайонного відділу ДУ «ЖОЛЦ МОЗ України» Іван Киричук.

Фахівці пояснюють, що причина погіршення якості води – це природне сезонне явище.

«Останнім часом ми всі спостерігали високу температуру повітря. Водорості під час таких кліматичних змін споживають велику кількість кисню, що призводить до активного їх розвитку у воді. Відповідно, вода починає цвісти, змінює колір, набуває неприємного запаху. Наразі купатись у Гідропарку ми не рекомендуємо, втім заборонити взагалі купатися житомирянам не можемо. Це вибір кожного», – зауважує Іван Киричук.

Наразі стовпчики температури дещо впали, тому фахівці сподіваються, що вода вже найближчим часом почне приходити до норми. Кажуть, це буде помітно навіть за зовнішнім виглядом води. Але зараз купатися на пляжах Гідропарку фахівці рекомендувати не можуть.

Алла Гетьман

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up