Фахівці Держгеокадастру Житомирщини з початку року провели державну експертизу 178 документацій

З початку 2017 року експерти Відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області провели державну експертизу 178 об’єктів документації із землеустрою та землеоціночних робіт. Із них 166 - об’єкти документації, що надійшли на обов’язкову експертизу, та 12 - на добровільну.

 

Фахівці Держгеокадастру Житомирщини з початку року провели державну експертизу 178 документацій

За підсумками перевірки позитивно оцінили 165 матеріалів (93% від загальної кількості перевіреної документації). На доопрацювання повернули 9 пакетів документів. Ще по чотирьох  документаціях надана негативна оцінка.

Із загальної кількості підготовлених експертних висновків за видами робіт переважну більшість складають висновки по проектах землеустрою щодо відведення земельних ділянок – 116 висновків.

Усього з початку року до Відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру Житомирщини для проведення державної експертизи землевпорядної документації подано 233 об’єкти документації із землеустрою та землеоціночних робіт.

Довідково:

Державна експертиза землевпорядної документації – це діяльність, метою якої є дослідження, перевірка, аналіз та оцінка об'єктів експертизи на предмет їх відповідності вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам.

Об’єктами державної експертизи є документація із землеустрою та документація з оцінки земель, види яких визначені законом, а також матеріали і документація державного земельного кадастру.

 
Новини за темою
Коментарі

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up