Експерти Держгеокадастру Житомирщини прийняли до опрацювання 12,5 тис. проектів землеустрою з інших областей

Від початку 2017 року в рамках реалізації пілотного проекту із екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, до органів Держгеокадастру у Житомирській області надійшло на погодження 12 тис. 450 проектів землеустрою з інших областей. З них експерти опрацювали 12 тис. 289 проектів землеустрою, або 99% від загальної кількості.

Експерти Держгеокадастру Житомирщини прийняли до опрацювання 12,5 тис. проектів землеустрою з інших областей

Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Житомирському (1400), Баранівському (1124) та Коростенському (1023) районах Житомирської області. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Спеціалісти відділів Держгеокадастру у районах Житомирської області упродовж одинадцяти місяців поточного року направили на погодження до інших областей 8 тис. 628 проектів землеустрою, з них опрацьовано 8 тис. 244 проекти.

У Житомирській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 21особа. 

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up