До кінця року на Житомирщині з`явиться 30 сонячних електростанцій

До кінця року на Житомирщині з`явиться 30 сонячних електростанцій

За підтримки Житомирської облдержадміністрації до кінця цього року в області з`явиться 30 сонячних електростанцій. Це стало можливим завдяки компенсації з обласного бюджету. 

Ініціатор програми підтримки встановлення сонячних електростанцій Ігор Гундич повідомив, що не чекав, що вона здобуде такої популярності: «Поки маємо 6 пакетів документів на компенсацію, інші – займаються встановленням станцій. Якщо чесно, не чекав такого попиту. Люди повірили у програму енергоефективності і сміливо переходять на альтернативну. При цьому отримують до 50 тисяч гривень компенсації із обласного бюджету (20% від кредиту) за сонячну електростанцію», – сказав він.
Також голова Житомирської ОДА додав, що на програми, які користуються попитом серед населення, будуть спрямовуватися додаткові ресурси.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up