Депутати Житомирської облради ліквідували Ушомирську школу-інтернат всупереч проханню громади

Депутати Житомирської облради ліквідували Ушомирську школу-інтернат всупереч проханню громади

Під час засідання двадцять шостої сесії VII скликання Житомирська обласна рада проголосувала за ліквідацію комунального навчального закладу «Ушомирська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Житомирської обласної ради.

У рішенні сесії зазначено: «Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 104, 105, 110-112 Цивільного кодексу України, статті 59 Господарського кодексу України, розглянувши подання обласної державної адміністрації, припинити юридичну особу – комунальний навчальний заклад «Ушомирська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Житомирської обласної ради шляхом ліквідації».

Таке рішення було прийнято депутатами не без супротиву. Під час обговорення виступили представники Ушомирської ОТГ, депутати, представники управління освіти Житомирської обласної державної адміністрації.

Більшість депутатів та представники громади були обурені рішенням ліквідувати навчальний заклад. Були висловлені думки щодо того, що це – єдиний заклад, який може надати допомогу більшості дітей з неблагополучних родин у районі та області. Однак очільники управління освіти зазначили, що на даний час в області діє три таких заклади. Тому, попри прохання частини депутатів та представників громади, сорок чотири депутати проголосували за припинення діяльності Ушомирської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Житомирської обласної ради шляхом ліквідації. Нагадуємо, що всього участь у голосуванні брали 59 депутатів.

Цим рішенням також передбачається низка заходів щодо дотримання прав працівників, які будуть звільнені після закриття установи. Зокрема будуть подані органам доходів і зборів, Пенсійному фонду України та фондам соціального страхування звітності за останній звітний період та складання ліквідаційного балансу установи після завершення розрахунків з кредиторами та подання його на затвердження обласної ради з пропозиціями щодо подальшого використання майна підприємства, що залишилося. 

Руслан Мороз

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up