Депутати облради не захотіли розглядати питання львівського сміття

Під час сесії 25 травня депутати Житомирської обласної рад не підтримали включення до порядку денного питання про розгляд проекту рішення про звернення депутатів обласної ради до міського голови міста Львова щодо публічної інтерактивної карти перевезення сміття та вивезення його з несанкціонованого місця скидання, яке вніс депутат облради Дмитро Кропачов.

 

Депутати облради не захотіли розглядати питання львівського сміття

 Включення цього питання до порядку денного підтримали лише 26 депутатів.
«За два роки задокументовано скидання сміття до міста Житомира та у районах Житомирської області,а саме - в Бердичівському, Коростенському, Радомишльському, Романівському, Ружинському. Сміття возять не тільки в нашу область, а розвозять по всій Україні. Міська рада Львова у ЗМІ повідомляє, що не має жодного відношення до скидання сміття і звинувачує перевізників, яких залучила на договірних умовах. Тому звернення стосується лише рекомендації міській раді Львова створити на офіційному сайті інтерактивної карти переміщення транспортних засобів, які здійснюють перевезення відходів, із можливістю відслідковувати їх за допомогою технічних засобів, наприклад, GPS-пристроїв», - пояснив Дмитро Кропачов.
Питання викликало жваве обговорення і суперечки
Зокрема депутат від «Самопомочі» Олена Галагуза зі свого боку запропонувала вивчити це питання ретельніше. Вона зазначила, що тільки на території міста Житомира налічується 16 стихійних сміттєзвалищ.

 

Підтримала звернення депутата Кропачов екс-голова обласної ради Анжеліка Лабунська.
"Якщо вам не цікаво і ви кажете, що це політика, то про яку стратегію сміття ми можемо казати? Ми просимо підтримати і звернутись до пана Садового, щоб він контролював своїх перевізників", - наголосила Анжеліка Лабунська.

Після кількахвилинних дебатів і особистих звинувачень питання про включення до порядку денного поставили, але не підтримали.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up