День матері в недільній школі

День матері в недільній школі

14 травня в Україні святкують День матері. Історія цього свята починається з Америки (1914 р.), коли вперше в офіціальному листі до уряду було запропоновано святкувати загальний день шанування всіх матерів планети. Згодом традиція святкування розійшлась по більшості країн світу. Звичайно, в кожній країні є свої особливості відзначання цього свята, це стосується і дати святкування. В Україні це є друга неділя травня, починаючи з 2000 року.

 

Вперше в недільній школі при Свято-Михайлівському кафедральному Соборі з благословіння Преосвященнішого єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія відбулося святкування Дня матері. Захід був розпочався молитвою настоятеля і духовного наставника недільної школи о.Богданом Бойко. Понад 300 учнів вітали своїх матусь яскравими, власноруч виготовленими, паперовими квітками та чудовою концертною програмою. Під час свята лунали дитячі вірші та пісні, у тому числі авторські, звучали скрипка та флейта. Рідним матусям була присвячена і виставка дитячих малюнків, серед яких кілька сотень художніх робіт учнів під назвою «МОЯ МАМО» .

Організаторами стали музичні керівники недільної школи: Марія Пригода, Аліна Колодзінська та Тетяна Лиман.

Прекрасний настрій, вдячні очі наших матусь та зростаюча відповідальність дітей дарують надію про те, що започатковане в 2017 р. святкування Дня матери буде гарною традицією недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира

 
0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up