Делегація від Житомирщини представить область на фестивалі "Бандерштат"

Делегація від Житомирщини представить область на фестивалі "Бандерштат"

Фестиваль «Бандерштат» - не лише наймасштабніша  музична візитівка Волині. Це захід, що популяризує український національний дух  та патріотизм.

Щороку на «Бандерштат» приїжджають тисячі людей з різних куточків України та з-за кордону. Тут виступали чи не всі найпопулярніші українські гурти. Цьогоріч  фестиваль проходитиме у с. Рованці Луцького району  і триватиме три  дні - з 4 по 6 серпня.

Про особливості проведення  фестивалю «Бандерштат-2017» журналістам  на прес-конференції  розповіла  офіційний представник оргкомітету фестивалю в Житомирській області Олена Галагуза.

«Цього року ми їдемо на фестиваль делегацією від нашої област. Наша мета – не лише розважитися, а й ознайомити учасників фестивалю  із Житомирщиною. Ми повеземо виставку про Олега Ольжича та представимо новий колаж  «Патріотична Житомирщина». Також ми розповімо про екскурсійні програми нашої області», - повідомила Олена Галагуза.

Влада регіону  у цьому році переглянула фінансування та виділяє на участь делегації  у фестивалі суму в межах 10-12 тисяч гривень.

«Управління має змогу оплатити проїзд учасників та добові, за вхід необхідно платити самим учасникам.  Вхід на територію фестивалю - 500 гривень (ціна за три дні). Вже є шість бажаючих їхати. Якщо ще хтось захоче – просимо звертатися до 30 липня», - розповіла  начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської  ОДА Світлана Гресь.

Участь у цьогорічному фестивалі прийматиме зірковий склад, до якого входять Бумбокс, Воплі Відоплясова, Тартак, Антитіла, O.Torvald, Скрябін, Epolets, Без Обмежень, Фіолет, Жадан і собаки, Тінь Сонця, Натоліч, Патроничі, Ot Vinta та інші.

Алла Гетьман

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up