Члени Житомирського виконкому півтори години безрезультатно сварилися на тему вартості проїзду в маршрутках

На позачерговому засіданні Житомирського міськвиконкому 10 травня майже півтори години розглядали скандальне питання щодо підвищення вартості проїзду у приватних перевізників.

Члени Житомирського виконкому півтори години безрезультатно сварилися на тему вартості проїзду в маршрутках

Під час розгляду питання про встановлення вартості проїзду в громадському транспорті управління транспорту і зв'язку Житомирської міськради надало результати підрахунку пасажиропотоку у міських маршрутках. Однак, як зауважила начальник управління Вікторія Климчук-Побережник, у даних розрахунках відсутні дані за п`ятьма маршрутами: №1, №67, №11, №44, №40.Підрахунок проводився по середах і четвергах. На кожному маршруті, в кожній одиниці транспорту протягом дня працювало по одній людині, яка рахувала фактичну кількість перевезених пасажирів.

Обговорення питання супроводжувалося суперечками, питаннями і уточненнями з боку членів виконкому, перевізників і присутніх у залі активістів.

Профільний заступник міського голови Дмитро Ткачук озвучив умови додаткових угод, які протягом 3-х днів мають підписати всі перевізники.
Отож, до перевізників ставляться такі вимоги:
1. Прозорість обліку пасажирських перевезень — впровадження електронних квитків протягом 3-х місяців.
2. Низькополий транспорт і доступний для людей з інвалідністю (мінімум 1 машина на маршрут).
3. Оновлення рухомого складу: заміна машин, яким більше 10 років (таких наразі функціонує 23 одиниці). На виконання дається місяць.
4. Штрафні санкції: 50 неоподаткованих мінімумів за кожне порушення, оскільки наразі єдиний механізм впливу — розірвання договорів.
5. Пільговики мають право користуватися послугами з перевезення необмежено. Право на безкоштовний проїзд — усі пільгові категорії згідно законодавства України. Тарифи на дитячий (шкільний) проїзд — 2 гривні. Тариф діятиме протягом навчального року з 1 вересня до 1 червня.

У разі невиконання умов додаткової угоди перевізникам загрожує розірвання договору протягом 10 днів.

Після півторагодинного обговорення члени виконкому так і не прийняли рішення.

Після проваленого голосування міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що розгляд питання договорів з перевізниками управління транспорту підготує на наступне засідання виконкому.

Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:21 Житомиряни вже підписали понад 70 тисяч декларацій з лікарями 16:06 Плануєте торгувати алкоголем і тютюном - подбайте про ліцензію 15:56 Водоканал скидає нечистоти у Тетерів. ВІДЕО з місця події play_circle_filled 15:46 Від футболу до туризму. Ліга чемпіонів в Україні 15:30 Житомирянам розповіли, як виглядатиме сквер на Лятошинського 15:17 На Житомирщині прокуратурою спільно з податківцями викрито підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю, що діяв на території області 15:00 Депутати бюджетної комісії обласної ради не підтримали питання по ТОВ «Валки-Ільменіт» 14:46 На Житомирщині 10 абітурієнтів були відсторонені від ЗНО через користування мобільними телефонами 14:16 В Олевському районі ліквідовано займання торфу на площі 0,05 га 14:00 Прокурор Житомирщини Любомир Війтович: "Наш фах вимагає повної самовіддачі та постійної самоосвіти" 12:44 За першу половину травня Житомирський рибоохоронний патруль виявив 123 порушення 12:20 На Словечанщині затримали копачів бурштину, які намагалися видати себе за відпочивальників

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up