Через інфікування вчителя коронавірусом рятувальники продезінфікували школу в с. Кишин Олевського району

Через інфікування вчителя коронавірусом рятувальники продезінфікували школу в с. Кишин Олевського району

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції серед жителів області, рятувальники Житомирщини продовжують надавати допомогу органам влади, комунальним службам у здійсненні протиепідемічних заходів зі знезараження територій, об’єктів та приміщень закладів із масовим перебуванням людей.

Серед комплексу заходів щодо попередження розповсюдження COVID-19 основним залишається дезінфекція на об’єктах соціальної сфери, житлового сектору, лікувальних установ, транспортних засобів, санітарна обробка тротуарів та автодоріг, зупинок, закладів торгівлі та харчування, - інформує У ДСНС України у Житомирській області.

Так, напередодні в с. Кишин Олевського району у вчителя місцевої школи була підтверджена короновірусна інфекція. Тому, сільський голова, не гаючи ні хвилини, звернувся до рятувальників. 14 вересня бійці ДСНС спеціальним дезінфікуючим розчином провели санобробку всередині школи – класи, учительську та інші приміщення. Крім того було продизенфіковано і шкільний майданчик.

Ще два підтверджених випадки на Covid – 2019 виявили в смт Нові Білокоровичі того ж району. Щоб зменшити ризик поширення захворювання, перебуваючи в засобах індивідуального захисту та використовуючи спеціальний розчин, рятувальники продезінфікували підїзди 5-ти та 2-х поверхових будинків, де проживали хворі люди.

Нажаль статистика не радує, а навпаки кожного дня б’э антирекордами. Усього в області від початку епідемії на коронавірусну інфекцію захворіло 4470 людей, із них 80 нових випадків підтверджено упродовж останньої доби.

Тому, фахівці ДСНС наполегливо закликають громадян не нехтувати протиепідемічними заходами, дотримуватися порад фахівців щодо дотримання безпечного міжособистісного спілкування, маскового режиму та дистанції при відвідуванні об’єктів, де перебувають люди, проїзду в транспортних засобах тощо.  

 

 


 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up