Біля Монументу Вічної Слави житомиряни висадили 25 дубів

Біля Монументу Вічної Слави житомиряни висадили 25 дубів

Ця акція проходила під назвою "Єдність українського народу", яка символізує 24 областей України та АР Крим.

За ініціативи керівника інформаційно-обчислювального відділу Житомирського обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат Симона Віктора Миколайовича, 20 квітня напередодні другого туру виборів Президента України на території біля Монументу Вічної Слави, працівниками відділу висаджено 25 дубів.

Ця акція проходила під назвою "Єдність українського народу", яка символізує 24 областей України та АР Крим. Чому було обрано саме саджанці дуба? Тому, що дуб символізує силу, довголіття, міцність і твердість.

"Дорогі українці, поки ми будемо ділитися на українськомовних та російськомовних, на схід, захід, північ, південь, центр в такому випадку ми - слабкі, вразливі від зовнішнього впливу та втручання. Тому нам всім потрібно об'єднуватись і не забувати, що ми всі - українці. Разом ми - сила. Разом ми подолаємо всі труднощі. Разом ми подолаємо війну на Сході. Разом ми повернемо Крим. Тільки обєднавшись ми зробимо Україну сильною, міцною, непохитною, могутньою та європейською країною. " - розповідає Віктор Симон.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі (3)
  • Oleg Demchishin

    Я думав 25 дубів символізують депутатів міської ради, а воно он воно що, Міхалич
  • Tatyana Zinchuk

    Когда-то будет красиво. Только где дубы там клещи...

    Viktor Symon reply Tatyana Zinchuk

    Буде дуже красиво)
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up