Авторів проектів Бюджету участі та представників ОТГ навчатимуть краудфандингу

Авторів проектів Бюджету участі та представників ОТГ навчатимуть краудфандингу

21 грудня у приміщенні Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування за адресою м. Житомир, вул. Михайлівська, 8/1 відбудеться семінар на тему «Як працює краудфандинг в Україні на прикладі платформи Спільнокошт?».

До участі у семінарі запрошуються автори ідей, які мають ініціативи з розвитку громад; автори проектів Бюджету участі у Житомирі 2016-2017 років; активні мешканці об’єднаних територіальних громад Житомирщини.

Ключові теми семінару:

1.  Як працює Спільнокошт?

2.  Які критерії відбору проектів?

3.  Що потрібно для старту проекту на Спільнокошт?

4.  Як подати заявку та провести успішну компанію по збору грошей для проекту?

5.  Інші можливості для фінансування та реалізації окремих проектів?

Тренер семінару: Аліна Машенко, представник платформи «Спільнокошт».

«Спільнокошт – це український вимір краудфандингу. І сьогодні ми потужно розвиваємось, в тому числі завдяки проектам житомирян. Вже маємо позитивний досвід музею космонавтики, який провів успішну кампанію по збору коштів», - розповіла Аліна Машенко, представник платформи «Спільнокошт».

ДОВІДКА

·     Краудфандинг – це механізм колективного фінансування, коли проекти підтримують громадяни, яким важливе втілення цих проектів.

·      «Спільнокошт» — українська краудфандингова платформа та програма фінансування соціальних, творчих та інноваційних проектів.

·     Протягом чотирьох років існування Спільнокошту було успішно реалізовано понад 200 проектів на суму понад 12 млн гривень. І ці цифри щоденно зростають.

·     Успішні проекти на Спільнокошті: «Громадське радіо», Prometheus Vox Check, Urban Space Radio, The Ukrainians, онлайн-журнал про культуру «KORYDOR», київський міський журнал «Хмарочос», Освітня (не)конференція EdCamp, фільм «Жива Ватра», «Мустафа» — фільм про Мустафу Джемілєва та інші.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up