"Антикорупційний рух Житомирщини" повідомив про проблеми Центру захисту тварин

"Антикорупційний рух Житомирщини"  повідомив про проблеми Центру захисту тварин

У приміщенні промерзають стіни, протікає стеля, погана вентиляція і зараження грибком.

20 вересня 2016 року у Житомирі офіційно відкрився Центр захисту тварин. Тоді представникам влади дарували футболки з логотипом Центру, лунала музика, а сам центр був прикрашений різнокольоровими кульками.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук голова "Антикорупційного руху Житомирщини"  Володимир Гірук.

Епопея з будівництвом центру тягнулася з далекого 2012 року, коли міська рада за 1,2 мільйони гривень придбала приміщення на вулиці Параджанова, 87 (колишня вулиця Баранова). Реконструкцію розпочали у 2015 році. Її орієнтовна вартість склала близько 2 мільйонів гривень. 
Розслідування щодо використання коштів на цей об’єкт наша громадська організація розпочала ще весною 2016 року і декілька місяців поспіль нам всіляко блокували доступ до документів. Коли ж нам все-таки вдалося їх отримати, стало відомо багато цікавих речей.

Зокрема те, що у актах виконаних робіт не було деталізації обладнання для притулку. Тобто неможливо було дізнатися реальну його реальну ціну. Деякого устаткування, яке було вказано в документах, взагалі не існувало. Також нам вдалося встановити, що значна частина устаткування купувалася підрядником ПРБФ «Комунальник» (засновник Микола Антонович Корзун) у ФОП Корзун Андрій Миколайович, який не був на той час офіційним дистриб’ютором, а лише посередником. Окрім того, частковий аналіз документів тоді показав, що ціни на основні позиції значно завищені.

Чому ми власне згадали про Центр захисту тварин. А тому, що сьогодні депутати Житомирської міської ради під час виїзної комісії мають оглянути приміщення Центру, частина якого за 2,5 роки є непридатною. Як зазначає керівник Центру Олександра Мельник, у маніпуляційній та приймальні для собак наявне промерзання стін, ураження їх грибком, протікання стелі, відшарування штукатурки, недостатня вентиляція та опалення приміщення.

У 2016 році ми намагалися привернути увагу депутатського корпусу, виконавчої влади та громадськості до того, що вартість робіт завищена і що на об’єкті були проблеми. Однак, вважали за краще промовчати або зробити селфі на фоні кульок. Що ж, ось тепер і маємо.

Сподіваємося, що хоч зараз до підрядника застосують хоч якісь санкції і змусять його виправити свої помилки, а не знову виділятимуть кошти з міського бюджету.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up