Житомирських школярів на тиждень відправляють на вимушене дистанційне навчання

Житомирських школярів на тиждень відправляють на вимушене дистанційне навчання

Житомирським школярам департамент рекомендує навчатися дистанційно з 12 по 17 лютого у зв’язку з погодними умовами.

Про це нам повідомили батьки однієї з житомирських шкіл, яким прийшло СМС-сповіщення з такою інформацією в батьківський чат.

«У зв'язку зі складними погодними умовами (сильними снігопадами, низькими температурами, які прогнозують на наступному тижні), що спричинили складнощі в організації безпечних умов роботи школи, на підставі листа департаменту освіти Житомирської міської ради від 10.02.2021 за № 345 педагогічна рада школи прийняла рішення про перехід учнів 1 – 11 класів на навчання за дистанційними технологіями у період з 12 по 17 лютого включно. Про режим навчання після 17 лютого вам буде повідомлено додатково», - таку інформацію отримали батьки.

Ми поспілкувалися з цього приводу із заступником директора департаменту освіти Житомирської міської ради Світланою Ковтуненко, яка уточнила, що департамент лише дає рекомендації, а рішення вже приймають безпосередньо у школах самостійно.

«Департамент направив лист у зв’язку зі складними погодними умовами і у зв’язку з тим, що своєчасно не довозяться продукти. Кожен заклад приймає рішення про навчання у цей період з приводу того, яка у них ситуація. 

Якщо продукти не можуть своєчасно довезти, це означає, що не зможуть організувати повноцінне харчування, зрозуміло, що це потрібно враховувати. Наприклад, вчора у деяких закладах у нас не було хліба, сьогодні ще не змоги привезти частину продуктів. З огляду на це кожен заклад самостійно аналізує свій підхід та приймає рішення», - розповіла Світлана Ковтуненко.

Коментарі (24)
 • Роман Лазюта

  Сьогодні 15.02.2021 понеділок...дуууже складні погодні умови, -4 сонячно, погода супер...
 • Татьяна Мороз

  Раніше зими були холодніші і снігу вище голови і діти пішки йшли до школи через поля.а зараз чуть позолоднішало-все дома сидіть....яке там вдома!діти по 2_3голини на гірках і з батьками.і погода не заважає.і не мерзнуть?
 • Ирина Вовк

  Цікаво, що лише учні кількох шкіл в складних умовах добираються до школи... Решта шкіл міста, таке враження, що  в іншому поясі розташовані: і продукти довозять і діти по квітучим газонам до школи йдуть... Як тільки на горизонті з'являється найменша можливість піти на дистанційну - ЗОШ 5 використовує цю можливість першою!
 • Олеся Чабаненко

  Да переводят не потому что снег и морозы,а потому что наши власти не могут дороги расчистить,тротуары. Не возможно не то что в школу ребенку, на работу тяжело добираться. Мы живем в н минутах ходьбы,дочь в школу мокрая доходит по сугробам
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up