Житомирська ОДА закликає місцеві органи освіти відмовитися від збирання коштів на шкільні випуски та подарунки

Житомирська ОДА закликає місцеві органи освіти відмовитися від збирання коштів на шкільні випуски та подарунки

Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації надало рекомендації місцевим органам управління освітою щодо проведення випусків у школах – просить запобігти збиранню коштів з батьків та дітей на подарунки для вчителів та дорогі урочистості.

Відповідний лист підписала 21 травня начальник управління Лариса Шевчук, враховуючи рекомендації постійної комісії з гуманітарних питань Житомирської обласної ради, - інформує прес-служба ОДА.

«Просимо вжити заходів щодо запобігання та уникнення примусового збору коштів з батьків та дітей на подарунки і всілякі заохочення працівникам навчальних закладів.  Не рекомендуємо також проводити святкові банкети у приміщеннях закладів освіти, замовляти коштовні ресторани, автомобілі, феєрверки, що потребує значних витрат та примусового збору коштів з батьків. Дана практика часто призводить до конфліктів між батьками, батьками і вчителями, а іноді в ці конфлікти втягують дітей, завдаючи їм морального тиску, формуючи в них споживацький характер, марнотратство», – йдеться у листі.

Також управління надає рекомендації опрацювати проект меморандуму про співпрацю в школі, який заклади зможуть використовувати як типовий для створення своїх статутів.

«Наголошуємо на тому, що педагогічні колективи не повинні стояти осторонь вищезазначених проблем та проявляти ініціативу у припиненні негативних явищ в освітній сфері», – зазначається у повідомленні.

 

Коментарі (6)
 • Мирослава Кобернюк

  Прекрасно, я завжди була проти поборів, але ж це багато кому не подобалось!!!
 • Олег Бабский

  Это надо родителям донести это.Садик выпускной. Первый класс -ресторан. 4 класс выпуск-ресторан.А 11 то и рестораны .одежда лимузины.
 • Інночка Іннуся

  Не погано було б , щоб вчителі пенсійного віку відпочивали на пенсії ! А то 80 до 80 і т д - працюють ! Думають , що іх будуть виносити ))) діти після уроків ходять до репетиторів , таке враження , що вони " просто красиві " ходять на роботу !
 • Людмила Вакульчук

  Нехай ще відмовляться ві збирань коштів на ремонти.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up